Kierownik robót

WOLF SYSTEM Sp. z o. o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
    Wyjazdy służbowe na terenie całej Polski wg ustalanych harmonogramów w formie 2-3 dniowych wyjazdów wizytacyjnych na prowadzonych budowach.

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad pracą brygad montażowych działu hal oraz podwykonawców;

  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót;

  • kontrola przestrzegania zasad BHP na prowadzonych budowach;

  • kontakt z inwestorem i kierownictwem budowy podczas realizacji zlecenia;

  • odbiory placu budowy i frontu robót przed rozpoczęciem realizacji zlecenia;

  • przygotowanie organizacji placu budowy przed realizacją zlecenia;

  • kontrola stanu i jakości materiałów do montażu;

  • raportowanie postępów prac;

  • współpraca przy kompletowaniu dokumentacji odbiorowej realizowanych obiektów;

  • kontakt z działem przygotowania produkcji oraz dysponentami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek Budownictwo;

  • uprawnienia budowlane w spec. konstrukcyjno-budowlanej;

  • prawo jazdy kat. B;

  • gotowość do wyjazdów służbowych - delegacje organizowane w zakresie 5-cio dniowego tygodnia pracy;

  • umiejętność analizy dokumentacji budowlanej;

  • obsługa programów AutoCAD (2D/3D);

  • wysoki poziom zdolności organizacyjnych, skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.

    Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie wypoczynku

    • pikniki rodzinne

    • jeden krótszy dzień pracy

    Wolf System Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą działającą od 30 lat na polskim rynku w kilku gałęziach branży budowlanej. Ponad 50 lat działalności Wolf Grupy potwierdza wieloletnie doświadczenie i tradycję firmy oraz zapewnia możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń oraz umiejętności nowo zatrudnionym pracownikom. Ponad 3000 pracowników w całej Europie tworzy wizerunek Grupy Wolf, jako jednej z najbardziej wydajnych w branży budownictwa przemysłowego, rolniczego oraz mieszkaniowego.

    Oferta pracy dotyczy działu: hale przemysłowe i obiekty inwentarskie.

    Miejsce pracy: obszar całej Polski (lokalizacja firmy: Siemianowice Śląskie).

    Przewiń do profilu firmy