KRAZ: 13 471 Administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Kierownik Robót

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Firma budowlana działająca w branży budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz w branży zamówień publicznych, prowadząca inwestycje na terenie województwa lubelskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad całością procesu budowlanego

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Nadzór nad wykonywaniem robót zgodnie z harmonogramem

  • Nadzór nad pracownikami i podwykonawcami

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia budowlane do nadzoru i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Doświadczenie w samodzielnym kierowaniu robotami budowlanymi

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i zdecydowanie w działaniu

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę przy ciekawych projektach

  • Niezbędne narzędzia - telefon, komputer i auto służbowe

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - do negocjacji

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego