Oferta pracy

Kierownik Robót (m / k)

STRABAGO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca koordynacja prac w zakresie robót: rozbiórkowych, żelbetowych, ogólnobudowlanych

  • odpowiedzialność za organizację robót w powierzonym zakresie

  • bieżąca koordynacja pracy sił własnych i Podwykonawców

  • koordynacja rozliczeń z Podwykonawcami

  • bieżące zaangażowanie w Rady Budowy i aktualizację harmonogramu robót

  • organizacja pracy zespołu

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie kierowania robotami na kontraktach kubaturowych

  • uprawnienia budowlane wykonawcze bez ograniczeń, w specjalności ogólnobudowlanej

  • doświadczenie w zakresie koordynacji pracy zespołu na budowie

  • umiejętność planowania prac i aktualizacji harmonogramu powierzonego zakresu robót

  • doświadczenie w zakresie zarządzaniem Podwykonawcami na kontrakcie

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • gotowość do pracy na terenie województwa zachodniopomorskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie inicjatyw prozdrowotnych

STRABAG

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

Buduj swoją karierę z nami!

Przewiń do profilu firmy