Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót - Majster budowy dla SSO

PB NOWAK SP. Z O.O.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma PB NOWAK, wykonawca stanów surowych budynków, zatrudni na stanowisko:

Region działania: Leszno, Poznań, Wrocław

Opis stanowiska:

  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców;
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy;
  • koordynacja projektowa oraz prawidłowy obieg dokumentów;
  • codzienna współpraca z Kierownikiem budowy;
  • sporządzanie oraz nadzór nad archiwizowaniem dokumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania budowy;
  • przygotowywanie protokołów i uzgadnianie ich z Kierownikiem budowy;
  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót;
  • udział w procesie ofertowania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane;
  • doświadczenie na budowie min. 2 lata;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • skuteczność w realizacji celów, terminowość;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCAD;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w zaangażowanym zespole;
  • pracę przy interesujących projektach;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • wynagrodzenie netto: 3,5 tys. - 6 tys. zł + premia od zrealizowanej budowy;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • auto służbowe

Ogłoszenie archiwalne