Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót - Majster budowy

P.H.U.B. Piotr Pawlica

10 00012 000 brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie robót zgodnie z dokumentacją kontraktową oraz przepisami prawa;

  • organizacja robót, bieżący nadzór oraz efektywne wykorzystanie sił własnych oraz podwykonawców;

  • kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz harmonogramu;

  • zarządzanie sprzętem budowlanym oraz materiałami;

  • zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami;

  • rozliczanie robót, materiałów, podwykonawców;

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/ wyższe budowlane (preferowane: wyższe w specjalności drogowej)

  • min. rok doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów drogowych (wymiana gruntów) lub hydrotechnicznych na stanowisku kierownika;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników i podwykonawców;

  • umiejętność planowania oraz organizowania prac budowlanych;

  • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi oraz sprzętowymi;

  • znajomość metod i technik wykorzystywanych przy realizacji projektów drogowych;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel) oraz AutoCad

  • sumienne oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

  • znajomość przepisów i zasad BHP;

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość AutoCad Civil 3D

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz indywidualne podejście do każdego pracownika.

  • wynagrodzenia w wysokości 10-12 tyś;

  • umowa o pracę/umowa B2B;

  • auto służbowe i narzędzia niezbędne do pracy (tj. laptop, telefon);

  • świadczenia związane z delegacją, obiad, zakwaterowanie w przypadku pracy w delegacji.

  • Benefity

  • ryczałt na paliwo

  • bony żywieniowe

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt telefoniczny:

Mazowieckie 517 254 702

Mazury 517 975 444

Firma P.H.U.B. Piotr Pawlica jest liderem kompleksowych robot ziemnych i drogowych w Polsce. Działamy na rynku już 14 lat, zatrudniamy blisko 400 osób a nasz park maszynowy to blisko 380 maszyn budowlanych.

Aktualnie realizujemy inwestycje m.in. autostrada A2 (Kałuszyn), Mrągowo (budowa S16), Koszalinie (budowa S11), Błoniu, Gdańsku, Słubicach, Mikołowie (tereny pod budowę hali), Żarach (budowa A18), Krośnie Odrzańskim (wały na rzece Odrze).

Firma P.H.U.B. Piotr Pawlica, realizująca kompleksowe inwestycje drogowe i ziemne w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Robót/ Majster Budowy na budowę drogi S16 w Mrągowie oraz A2 w Kałuszynie.

Przewiń do profilu firmy