Ta oferta pracy jest nieaktualna od 514 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót - Majster Budowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RG Inżynieria Sp. z o.o.

    Firma z branży wodociągów i kanalizacji w związku z rozbudową struktury przedsiębiorstwa poszukuje osób na następujące stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę i nadzór nad prawidłową realizacją robót instalacyjnych bezpośrednio na budowie. Miejscem pracy są biura budów zlokalizowane na terenie Warszawy i okolic (na czas trwania budowy), siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne o specjalności wodno-kanalizacyjnej i pochodne.
    • Minimum pięcioletnie doświadczenie w pracy na budowie i kierowaniu pracami w branży sanitarnej.
    • Umiejętność systematycznego i rzetelnego dokumentowania przebiegu robót oraz rozliczania podległych pracowników oraz podwykonawców.
    • Sumienność i dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy.
    • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy ze zleceniodawcami, podwykonawcami, negocjowania warunków oraz rozwiązywania problemów.
    • Znajomość oprogramowania MS Office.
    • Prawo jazdy minimum kat B.

    Opcjonalnie:

    • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem.
    • Uprawnienia do kierowania robotami „bez ograniczeń” będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość oprogramowania typu CAD.
    • Umiejętność kosztorysowania robót.
    • Znajomość procedur odbioru MPWiK m.st. Warszawa będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Wybranym kandydatom oferujemy atrakcyjną pracę, udział w ciekawych projektach, dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych oraz duże możliwości rozwoju zawodowego, w tym zdobywania pełnych uprawnień.
    • Zapewniamy stosowne do stanowiska wyposażenie i umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).