Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót - Majster Robót Budowlanych

Tech-Bud Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynowanie robót budowlanych poszczególnych firm podwykonawczych.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów na budowie.

  • Czytanie rysunków technicznych.

  • Weryfikacja poprawności wykonania prac z projektem.

  • Kontrola podległych pracowników i stanu realizacji powierzonych zadań.

  • Weryfikacja przestrzegania przepisów BHP na terenie budowy.

  • Zamawianie materiałów oraz zlecanie robót budowlanych.

  • Współpraca z Inwestorem.

  • Opracowanie dokumentacji powykonawczej budowy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na budowie.

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

  • Znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office.

  • Ambicja, zaangażowanie i chęć rozwoju.

  • Sumienność, punktualność i rzetelność.

  • Zaangażowanie oraz samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań.

  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętności pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem.

  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie.

  • Zakwaterowanie.

  • Samochód.

  • Telefon, komputer.

  • Pracę w miłej atmosferze, w ambitnym zespole.

  • Udział w realizacji ciekawych projektów.

Tech-Bud Sp. z o.o.

Firma budowlana specjalizująca się w konstrukcjach żelbetowych oraz realizacji obiektów w systemie generalnego wykonawcy poszukuje pracownika na stanowisko: Kierownik Robót - Majster Robót Budowlanych. Miejsce pracy : Darłowo.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku, prosimy

o przesłanie CV, klikając w przycisk Aplikuj.

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.