Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót

BD KASPRZAK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

BD KASPRZAK Sp. z o.o. Sp.K. jest firmą z 30 letnim doświadczeniem, zajmujemy się budownictwem drogowym, robotami ziemnymi. Wykonujemy nasze prace przy budowie największych hal przemysłowo-magazynowych na terenie całego kraju.

Zakres obowiązków:

  • Doświadczenie w budownictwie przemysłowym,
  • Nadzór i kontrola nad realizacją robót,
  • Prowadzenie robót zgodnie z projektem i harmonogramem,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Nadzorowanie i współpraca z podwykonawcami i dostawcami,
  • Realizacja prac w terminie, zgodnie z budżetem i przy uwzględnieniu przepisów BHP
  • Możliwość podjęcia pracy w delegacji na terenie całego kraju

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z budową hal i magazynów wielkopowierzchniowych,
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót Budowlanych,
  • Uprawnienia budowlane do prowadzania robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (mile widziane ale nieobowiązkowe)
  • Znajomości przepisów prawa budowlanego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Obsługa komputera, MS Office, AutoCad,

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Praca przy ambitnych projektach,
  • Służbowy samochód, telefon, laptop.

Ogłoszenie archiwalne