Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót

AARSLEFF Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, kierowanie i nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z umową, harmonogramem oraz budżetem, w oparciu o przepisy prawa (m.in.: Prawo Budowlane, Kodeks Cywilny)

  • zagwarantowanie na budowie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości realizowanych prac

  • rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z zamawiającym i projektantem

  • dbałość o optymalne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa i odpowiedzialność za wynik na realizowanym kontrakcie

  • koordynacja prac podwykonawców, usługodawców oraz dostawców

  • przeprowadzanie odbiorów robót i rozliczeń z zamawiającym

  • rozliczanie i odbieranie zleconych prac podwykonawczych, usług i dostaw

  • prowadzenie korespondencji z zamawiającym

  • inicjowanie zmian projektowych

  • raportowanie przebiegu prac i wyniku finansowego

  • prowadzenie dokumentacji budowy

  • aktywny udział w kontraktacji podwykonawców

  • weryfikacja budżetów

  • sporządzanie harmonogramów realizacyjnych

  • samodzielna funkcja w budownictwie w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w kierowaniu pracami geotechnicznymi przez okres minimum 2 lata

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm budowlanych

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętność działania i natychmiastowego reagowania w sytuacjach kryzysowych

  • rzetelność, umiejętność współpracy, komunikatywność, zaangażowanie

Mile widziane

  • doświadczenie w realizowaniu projektów – pale prefabrykowane

  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie

  • realizację ciekawych projektów

  • samodzielność przy realizacji zleconych zadań

  • samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

AARSLEFF Sp. z o.o.

Spółka Aarsleff jest częścią międzynarodowego koncernu Per Aarsleff z siedzibą w Danii. Grupa istnieje od 1947 roku i zatrudnia ponad 6 tys. pracowników na całym świecie. W Polsce prowadzimy działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych robót geotechnicznych, hydrotechnicznych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie technologii pali prefabrykowanych i inżynierii bezwykopowej w Polsce.

Przewiń do profilu firmy