Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Mechanicznych i Sanitarnych

EVOTHERM Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Legnicka 51, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

EVOTHERM Sp. z o.o. Sp. K.

Legnicka 51

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją robót,

  • Organizacja pracy budowy,

  • Współpraca z Inwestorem i innymi podmiotami zewnętrznymi,

  • Przygotowanie i wykonanie harmonogramu robót,

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, raportowanie przebiegu robót do siedziby firmy,

  • Koordynowanie podwykonawców oraz sił własnych,

  • Rozliczenia powykonawcze i budżetowe,

  • Koor¬dynowanie real¬iza¬cją wszel¬kich zadań BHP i dzi¬ałań, które mają za zadanie zapewnić przestrze¬ganie zasad bez-pieczeństwa oraz ochrony zdrowia i życia na tere¬nie budowy w trak¬cie jej trwa¬nia,

  • Sporządzanie protokołów z odbiorów częściowych, końcowych,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika robót minimum 2 lata,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

  • Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stałą umowa o pracę lub współpracę B2B,

  • Praca w miłym młodym i dynamicznym zespole,

  • Imprezy i spotkania integracyjne,

  • Szkolenia oraz możliwość uzyskania certyfikatów i uprawnień,

Grupa EVOTHERM specjalizuje się kompleksowym wykonywaniu prac w pełnym zakresie instalacji mechanicznych.

Przewiń do profilu firmy