Oferta pracy

Kierownik robót mechanicznych

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie oraz bezpośredni nadzór nad wykonawstwem prac montażowo-remontowych - dobór właściwej technologii i stosowanych rozwiązań

  • Optymalizacja kosztów prowadzonych prac, oceny ryzyka

  • Tworzenie budżetu, przepływów finansowych

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej i poprojektowej

  • Alokacja i zarządzanie zespołami wykonawczymi

  • Bieżące rozwiązywanie problemów technicznych

  • Opracowywanie ofert w zakresie proponowanych rozwiązań technicznych i  organizacyjnych, kalkulacja kosztów

  • Planowanie i terminowe składanie zapotrzebowania na zasoby (zespoły wykonawcze, materiały, usługi)

Nasze wymagania

  • Dla osób bez doświadczenia zapewniamy ścieżkę rozwoju od podstaw!

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn) lub ostatni rok studiów

  • Preferowane doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów technicznych

  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi, samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja, zdolności organizacyjne

  • Praktyczna umiejętność wyceny i kosztorysowania prac montażowych w branży przemysłowej

  • Doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi (dostawcy, podwykonawcy, klienci)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dobra znajomość MS Office

  • Gotowość do delegacji (delegacje okresowe krajowe i zagraniczne)

  • Mile widziana znajomość programów MS Project i SAP

  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne D2

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie jednozmianowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)

  • Kompleksowa ścieżka wdrożenia na stanowisko dla doświadczenia zawodowego

  • Prywatna opieka medyczna Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia

  • Dodatkowe dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA Sp. z o.o.

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

Przewiń do profilu firmy

Ścieżka kariery

Zapraszamy do naszego zespołu osoby zarówno z doświadczeniem w pracy na stanowisku Kierownika Robót jak i kandydatów dopiero rozpoczynających swoją karierą zawodową. Jeżeli nie masz praktycznego doświadczenia, zaplanuj swoją karierę w Bilfinger. Dla osób chętnych do rozwoju zapewniamy ścieżkę przygotowania zawodowego od podstaw! W procesie wdrożenia otrzymasz wszelkie wsparcie od doświadczonych kolegów i nauczysz się pracy w branży montażowo-remontowej w przemyśle.