Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót Montażowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 07.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    OTIS Spółka z o. o., działająca od ponad 150 lat na rynku dźwigowym, specjalizująca się w sprzedaży, montażu i serwisie wind, schodów oraz chodników ruchomych poszukuje Kandydata na stanowisko:

    Główne obowiązki:

    • Zarządzanie procesem montażu urządzeń dźwigowych (windy oraz schody ruchome),

    • Planowanie prac wewnętrznych zespołów montażowych oraz firm podwykonawczych,

    • Nadzór nad poprawnością oraz terminowością wykonywanych prac montażowych,

    • Zarządzanie budżetami realizowanych projektów,

    • Forecastowanie wyników oraz optymalizowanie kosztów,

    • Udział w przygotowaniu oraz praca z dokumentacją projektową,

    • Współpraca z klientami firmy przy realizowanych projektach montażowych (generalni wykonawcy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe).

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w branży technicznej przy prowadzeniu projektów,

    • Doświadczenia w pracy z firmami podwykonawczymi,

    • Wykształcenia wyższego  technicznego o profilu  elektrycznym/mechanicznym/budowa maszyn lub zbliżone kierunkowe,

    • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz rozwiązywania problemów,

    • Samodzielności w działaniu, systematyczności oraz doskonałej organizacji i planowania pracy własnej,

    • Umiejętności podejmowania decyzji,

    • Dynamiki w działaniu oraz nastawienia na wynik,

    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    • Atrakcyjne wynagrodzenie  wraz z bogatym pakietem benefitów,

    • Rozwój zawodowy, możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia.