Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Montażowych

Lavaster Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i nadzorowanie wszelkich prac związanych z realizacją kontraktów montażowych konstrukcji stalowych,

  • nadzorowanie procesów wyboru podwykonawców i dostawców,

  • rozliczania kontraktów podwykonawców oraz budżetu realizacyjnego,

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,

  • bezpośredni nadzór nad podwykonawcami,

  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu,

  • bieżące raportowanie o przebiegu prac.

  • udział w przygotowaniu dokumentacji związanej z procesem odbiorowym,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami;

  • reprezentowanie firmy na zewnątrz i dbanie o jej wizerunek,

  • wsparcie w pozyskiwaniu nowych inwestycji,

  • dbanie o relacje biznesowe z potencjalnymi oraz stałymi Klientami.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w branży konstrukcji stalowych,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • umiejętność zarządzania podległym zespołem (kompetencje przywódcze i interpersonalne),

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,

  • umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego,

  • umiejętność pracy z trudnym klientem,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • dobra umiejętność posługiwania się programem AutoCAD,

  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się aplikacjami pakietu Office (m.in. Excel, Word).

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane i energetyczne,

  • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych,

  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim i niemieckim.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie,

  • terminowe wynagrodzenie,

  • premie motywacyjne,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania - profil osobowościowy:

zaangażowanie i sumienność,

dobra organizacja pracy,

samodyscyplina,

dyspozycyjność,

łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i biznesowych.