Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót mostowych - Inżynier robót mostowych

LWZ Sp. z o.o.

  • Żórawina (pow. wrocławski)

    Żórawina (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • LWZ Sp. z o.o. w związku z planowym utworzeniem komórki ds. obiektów inżynieryjnych obecnie poszukuje kandydata na stanowisko kierownika robót mostowych - inżyniera robót mostowych. Zakres obowiązków:

  • Analiza udostępnionej dokumentacji projektowej, opisu przedmiotu zamówienia oraz innych dokumentów formalnych przekazanych prze Inwestora/Zamawiającego

  • Określanie rodzaju, zakresu i sposób wykonywania robót wynikających z inwentaryzacji, dokumentacji i wymogów Zamawiającego

  • Przygotowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, usługodawców i dostawców materiałów, tworzenie zestawień i analizy otrzymanych ofert

  • Opracowywanie i sprawdzanie przedmiarów robót

  • Opracowywanie wycen kosztorysowych/kalkulacji w oparciu o PFU, dokumentację projektową, przedmiary i inne

  • Sprawdzanie kalkulacji opracowanych przez podwykonawców na etapie przygotowania ofert

  • Analiza i porównywanie ofert

  • Kierowanie robotami budowlanymi

  • Nadzór nad terminowością i jakością prowadzonych robót

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Nadzór i koordynacja prac podwykonawców

  • Udział w odbiorach robót

  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, jakości, odbiorów etapów robót i rozlicze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w branży mostowej

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość programu MS Project, AutoCAD

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT

  • Samochód służbowy

O nas

Firma LWZ Sp. z o.o. w Żórawinie powstała w 2016 roku, jedyny właściciel to firma Leonhard Weiss GmbH & Co. KG. LWZ sp. z o.o to dynamicznie rozwijająca się firma budowlana działająca w branży kolejowej. Swój potencjał LWZ Sp. z o.o. opiera na dwóch stabilnych fundamentach: kapitale finansowym umożliwiającym inwestycje i dynamiczny rozwój oraz na potencjale ludzkim. Połączenie obu elementów pozwala sprostać założonym planom.