Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót mostowych

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NDI to polska spółka wykonawcza funkcjonująca na rynku budowlanym od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule. NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

    Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Nr ref na: PR/KRM/0418
    Miejsce pracy: Katowice

    ZAKRES ZADAŃ

    • Pełnienie funkcji Kierownika Robót w zakresie robót mostowych w ramach realizowanego projektu budowlanego
    • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót mostowych zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną
    • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
    • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej
    • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
    • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu

    PROFIL KANDYDATA

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót - warunek konieczny
    • Uprawnienia budowlane w specjalności mostowej bez ograniczeń /span>
    • Umiejętność obsługi programów MS Project i AutoCad
    • Znajomość najnowszych trendów w technologii branży mostowej
    • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót
    • Samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów

    OFERTA

    • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Samodzielność działania oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

    Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym klikając przycisk Aplikuj.

    Prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    Dołącz do nas
    www.ndi.com.pl