Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót Mostowych

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych KBI sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór i koordynowanie robót na budowie,
  • kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac,
  • analiza dokumentacji technicznej,
  • raportowanie robót,
  • zamawianie materiałów,
  • gospodarka sprzętowa na budowie,
  • przygotowywanie obmiarów i rozliczanie robót,
  • prowadzenie dokumentacji budowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności mostowej lub konstrukcyjnej,
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w realizowane projekty,
  • odpowiedzialność i samodzielność.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w realizacji ciekawych obiektów mostowych na największych budowach infrastrukturalnych w kraju.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych KBI sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych KBI z Katowic, specjalizujące się w budownictwie mostowym oraz przemysłowym w zakresie wykonania konstrukcji żelbetowych.

Kierownik Robót Mostowych, Katowice