Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót Mostowych

Warbud S.A.O firmie

  • Kostrzyn nad Odrą
    Kostrzyn nad Odrą, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją robót mostowych,
  • udział w opracowaniu harmonogramu budowy,
  • udział w procesie doboru dostawców i podwykonawców proponowanie rozwiązań technicznych,
  • koordynacja prac podwykonawców robót drogowych z innymi branżami,
  • pełnienie obowiązków kierownika robót zgodnie z Prawem Budowlanym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności mostowej,
  • 5 lat doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie nadzoru robót mostowych,
  • Doświadczenie w koordynacji robót branżowych,
  • znajomość programów: Ms Office, AutoCad, Ms Project.

To oferujemy

  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego,
  • zdobycie doświadczenia na dużym kontrakcie,
  • bogaty pakiet socjalny i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole Dyrekcji Budownictwa Inżynierskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa

Warbud S.A. to "Solidny Pracodawca" roku 2021, a także jeden z 4 najlepszych pracodawców polskiego rynku budownictwa wg Forbesa.

Dziękujemy za ten wybór!!!

Od blisko 30 lat - czy na wiadukcie, czy na 150 metrze wieżowca, a nawet 20 metrów poniżej terenu - inżynieria jest naszą pasją. BIM na budowach? - to nie nowość, dziś 4D to już dla nas za mało.

Dbamy o twoje bezpieczeństwo, rozwój i wyzwania. Z nami żaden dzień nie jest taki sam.

Poszukujemy ludzi z pasją, pomysłami, z determinacją do ich realizacji. Tych, którzy biorą odpowiedzialność za rozwój własny, zespołu i firmy. Ścieżki kariery budujemy wspólnie, w ramach teamów, specjalizacji ale i poprzez rekrutację wewnętrzną w zupełnie nowych dla Ciebie obszarach.

Jeśli te wartości są Ci bliskie, czekamy na Ciebie.

1400 koleżanek i kolegów z Warbud S.A.

Poznaj naszą dyrekcję DBI, sprawdź czym się zajmujemy na: www.warbud.pl/pl/poznaj-warbud/regiony/dbi. Dołącz do nas!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV (poprzez przycisk Aplikuj) w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref. KRM/DBI/Kostrzyn/09/2021

Aktualne oferty pracodawcy
NR ref. KRM/DBI/Kostrzyn/09/2021

Kierownik Robót Mostowych, Kostrzyn nad Odrą