Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Robót Mostowych

Mostostal Warszawa S.A.O firmie

  • Krępa (pow. koszaliński)

    Krępa (pow. koszaliński), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,

  • nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu,

  • nadzór i koordynacja pracy podwykonawców,

  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami,

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

  • współpraca z przedstawicielami Inwestora,

  • praca na kontrakcie S11- odc. Zegrze Pomorskie-Kłanino

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • uprawnienia budowlane wykonawcze w branży mostowej bez ograniczeń,

  • min. 3 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika Robót Mostowych,

  • dobra znajomość AutoCAD i MS Excel,

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • umiejętność koordynacji firm podwykonawczych,

  • dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B,

  • mobilność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość długofalowej współpracy,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szeroki pakiet benefitów:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Mostostal Warszawa S.A.

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Przewiń do profilu firmy