Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót mostowych

SWIETELSKY RAIL POLSKA Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót mostowych.

  • kierowanie podległymi pracownikami/podwykonawcami

  • stała współpraca z podwykonawcami oraz dostawcami w zakresie realizowanych prac

  • umiejętność weryfikacji oraz wdrażanie optymalnych rozwiązań technicznych w całości dokumentacji projektowej (projektu budowlanego, wykonawczego, specyfikacji technicznych).

  • prowadzenie czynności formalnych, współpraca i koordynacja działań z jednostkami/urzędami zewnętrznymi w celu ustalenia sposobu i terminów prowadzenia robót.

  • kontrola nad dokumentami rozliczeniowymi z Inwestorem.

  • prowadzenie dzienników budowy.

  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów, kontrola wykonania budżetu oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • ukończonych studiów wyższych na kierunku Budownictwo.

  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi o specjalności mostowej (bez ograniczeń)

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w oficjalnym sprawowaniu funkcji Kierownik Robót (wraz z wypełnianiem Dziennika budowy) przy realizacji zadań z zakresu infrastruktury drogowej lub kolejowej

  • znajomości przepisów prawa budowlanego oraz przepisów techniczno-budowlanych.

  • umiejętności organizacji pracy podległych pracowników oraz podwykonawców/usługodawców.

  • mile widziana znajomość programu MS Project, AutoCAD,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • prawa jazdy kat .B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Działamy w sektorze infrastruktury kolejowej i drogowej jako generalny wykonawca, koncentrując się na rynku polskim. Świadczymy usługi budowlano-montażowe w zakresie: budowy, modernizacji i remontów linii, stacji kolejowych, obiektów inżynierskich oraz wykonawstwa robót drogowych i kubaturowych. Działamy wspólnie z naszym partnerem strategicznym, europejskim koncernem budowlanym Swietelsky AG. Jako grupa kapitałowa posiadamy jeden z największych i najnowocześniejszych parków maszyn do budowy i modernizacji dróg kolejowych w Europie. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy