Logo Pracuj.pl

Kierownik robót mostowych

NDIO firmie

  • Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji Kierownika Robót w zakresie robót mostowych w ramach realizowanego projektu budowlanego
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót mostowych zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika robót mostowych
  • Uprawnienia budowlane w specjalności mostowej bez ograniczeń
  • Umiejętność obsługi programów MS Project i AutoCad
  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót

To oferujemy

  • Warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Transparentny system nagród finansowych uzależniony od wyników projektu
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej; ubezpieczenie na życie; karta MultiSport; spotkania integracyjne; )
  • Dbamy o rozwój pracowników w ramach Akademii NDI prowadzimy profesjonalne szkolenia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport

O nas:

  • Zapewniamy wysokie standardy BHP (Jesteśmy sygnatariuszem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie)
  • Realizujemy ciekawe, stanowiące wyzwania inwestycje takie jak: Centrum Kompetencji STOS dla Politechniki Gdańskiej, Przekop Przez Mierzeję Wiślaną, Prestovia House Warszawa, Apartamenty Chlebova w centrum Gdańska, Poprawa dostępu do portu w rejonie Kanału Dębickiego w Szczecinie , a także Szpitale, Baseny i wiele innych
  • Uczestniczymy w przedsięwzięciach naukowych z dziedziny gospodarki i ekonomii. Jesteśmy jednym ze współorganizatorów Europejskiego Kongresu Finansowego
  • Jesteśmy partnerem społeczno-edukacyjnego programu Builder 4 Young Engineers
  • Wspieramy aktywności sportowe: prowadzimy grupę biegową pracowników i nagradzamy uczestników, a także wspieramy młodzieżowe drużyny sportowe, m.in. dzięki współpracy z Pomorskim Okręgowym Związkiem Koszykówki

Jesteśmy grupą kapitałową ze 100-procentowym polskim kapitałem. Na rynku obecni jesteśmy od 30 lat, a dziś zatrudniamy już blisko 400 osób w całej Polsce.

W skład naszej Grupy wchodzą spółki operujące w następujących obszarach:

- Budownictwo

- Nieruchomości

- Energetyka/Gazownictwo

- Inwestycje/Partnerstwo Publiczno-Prywatne

Wyróżnia nas duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.

Jesteśmy dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

Kierownik robót mostowych, Słupsk