Ta oferta pracy jest nieaktualna od 306 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik robót mostowych

  • wielkopolskie
  • Kierownik
  • 16.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Torpol Spółka Akcyjna, firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: teren całego kraju

    Zakres obowiązków:

    • planowanie, organizowanie i kierowanie robotami mostowymi,
    • koordynacja i nadzór nad realizacją robót,
    • prowadzenie dokumentacji budowy,
    • monitoring kosztów budowy.

    Od kandydatki / kandydata oczekujemy:

    • otwartego myślenia,
    • wykształcenia wyższego,
    • uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności mostowej,
    • solidności i odpowiedzialności w działaniu,
    • min. 3-letniego doświadczenia zawodowego w kierowaniu robotami mostowymi,
    • mile widziane doświadczenie w kierowaniu robotami mostowymi na kontraktach kolejowych.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę,
    • stabilne zatrudnienie,
    • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • bardzo dobrą atmosferę w pracy.

    Oferty należy kierować klikając w:

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".