Logo Pracuj.pl

Kierownik Robót Mostowych

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót mostowych
  • planowanie i koordynowanie robót w oparciu o wymogi projektowe, specyfikację techniczną, terminy umowne
  • organizowanie i nadzorowanie prac zgodnie z przepisami BHP
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu
  • monitorowanie, kontrola harmonogramów i dokumentacji technicznej
  • sporządzanie dokumentacji budowlanej
  • przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • rozliczanie robót z zamawiającymi i z podwykonawcami
  • zamawianie materiałów budowlanych do realizacji robót
  • rozliczenie realizacji robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek- budownictwo
  • uprawnienia budowlane w specjalności mostowej do kierowania robotami budowlanymi
  • 2 lata doświadczenia przy realizacji robót mostowych
  • znajomość obsługi MS Office
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do pracy w miejscu realizacji robót
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • świadczenia pozapłacowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opieka medyczna
  • nagrody jubileuszowe
  • ulgi na przejazdy kolejowe do 99%
  • karty multisport
  • dofinansowanie do wczasów i wycieczek
  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o.

Spółka Dolkom należy do grupy spółek zależnych PKP PLK S.A. specjalizujących się w naprawach infrastruktury kolejowej. Od ponad 60 lat realizuje prace budowlane w oparciu o bogate zaplecze maszyn oraz wykwalifikowaną kadrę.

Do zespołu budownictwa infrastruktury poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT MOSTOWYCH

Miejsce wykonywania pracy: teren województwa dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego

Kierownik Robót Mostowych, Wrocław