Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót - naprawy i wzmocnienia konstrukcji

BARG NAPRAWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji kierownika robót związanych z naprawami i wzmocnieniami konstrukcji

  • Nadzór oraz koordynacja prac na budowie

  • Kontrola harmonogramu oraz budżetu projektu

  • Koordynacja prac sił własnych oraz podwykonawców

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej będącej wynikiem prac w terenie (dokumentacja powykonawcza, raporty z wykonanych prac)

  • Planowanie oraz realizacja prac związanych z naprawami i wzmocnieniami konstrukcji

  • Kontakt z klientem oraz osobami współpracującymi z firmą (Konstruktorzy, Rzeczoznawcy)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo

  • Uprawnienia budowlane wykonawcze w branży konstrukcyjno-budowlanej i/lub mostowej bez ograniczeń

  • Doświadczenie w pracy związanej z naprawami i wzmocnieniami konstrukcji, również zabytkowych

  • Znajomość zasad projektowania oraz wykonawstwa konstrukcji (głównie żelbetowych oraz sprężonych)

  • Dobra znajomość technologii materiałów budowlanych

  • Obsługa programu AutoCad oraz pakietu Office 365

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Możliwość odbywania wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę przy ciekawych i nietypowych projektach z zakresu budownictwa kubaturowego oraz przemysłowego

  • Karta Multisport oraz pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Dodatek urlopowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej