Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót

K.O.B Kobnext Sp. z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja prac budowlanych

  • Zarządzanie pracą zespołu pracowników

  • Prowadzenie dokumentacji realizowanych projektów i bieżące raportowanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • Doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub robót

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Regularne i atrakcyjne zarobki

  • Stabilne zatrudnienie według umowy o pracę na pełny etat

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, odzież robocza)

  • Zakwaterowanie w dobrym standardzie, transport

  • Możliwość rozwoju i awansu w firmie

  • Kursy językowe

  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów budowlanych za granicą

  • Atrakcyjną ofertę opieki medycznej

Dołącz do grona naszych pracowników !

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o mocnej pozycji na konkurencyjnym rynku usług

budowlanych. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług budowlano-montażowych związanych z kompleksową budową obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych, a także modernizacją, rozbudową i adaptacją istniejących budynków oraz wykonywanie prac remontowych w zakresie budownictwa wg najnowszych technologii w kraju i za granicą. Obecnie zatrudniamy około 350 pracowników w tym doświadczoną kadrę techniczno-inżynierską.

www.kobnext.pl

Przewiń do profilu firmy