Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót

WERIN Sp. z o. o.

14 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja budowy;

  • weryfikacja i planowanie pracy zespołu oraz podwykonawców;

  • współpraca z inwestorem;

  • prowadzenie dokumentacji i raportowanie postępu prac.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na budowie;

  • umiejętne planowanie pracy swojej i innych;

  • znajomość języka niemieckiego;

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • znajomość specyfiki projektów telekomunikacyjnych;

  • umiejętność czytania i wykorzystywania dokumentacji projektowej;

  • doświadczenie w prowadzeniu zespołu.

To oferujemy

  • wynagrodzenie, które będzie będzie rosnąć z Twoimi kompetencjami;

  • możliwość rozwoju zarówno w obszarze wiedzy technicznej, jak i kompetencji managerskich;

  • dobrą atmosferę; zależy nam na tym, aby ludzie w naszych zespołach byli zadowoleni z pracy;

  • samochód służbowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

W Werinie zajmujemy się głównie projektami telekomunikacyjnymi. W naszej pracy wykorzystujemy różne technologie, m.in. światłowodową. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Kierownika robót do projektu realizowanego na terenie Niemiec.

Dla nas Kierownik robót to kluczowa osoba przy realizacji projektu. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać, aplikuj już dziś.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli zainteresowało Cię ogłoszenie skontaktuj się z nami. Prześlij swój życiorys za pomocą przycisku Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.