Kierownik Robót

KAEFER S.A. O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie, nadzorowanie i realizowanie produkcji oraz świadczenie usług,

  • Pozyskiwanie robót,

  • Nadzór nad prowadzonymi robotami poprzez brygadzistów, a także bezpośrednio na miejscu budowy,

  • Prowadzenie robót w powierzonym zakresie wykonawstwa usług od przejęcia placu budowy do końcowego odbioru robót,

  • Planowanie w zakresie wykonawstwa robót, zabezpieczenie zasobów: materiałów, sprzętu roboczego, narzędzi i części zamienne,

  • Opracowanie wytycznych do planów pracy podległych brygad, rozdział zadań, dysponowanie pracownikami na poszczególne brygady,

  • Analizowanie prawidłowości przestrzegania przepisów, wykonywania zadań, gospodarowania materiałami i narzędziami oraz współpraca przy opracowywaniu planów pracy, zatrudnienia i stosowania polityki płacowej i motywacyjnej Spółki,

  • Zapewnienie przestrzegania przepisów bhp, ppoż. i ochrony pracy i środowiska,

  • Prowadzenie ewidencji i ewidencji czasu pracy podległych pracowników,

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie-techniczne, mile widziane wyższe,

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w branży izolacyjnej, rusztowaniowej lub antykorozyjnej będzie dodatkowym atutem,

  • Uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będą dodatkowym atutem,

  • Biegła znajomość obsługi oprogramowania: pakiet MS Office,

  • Biegła umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy Kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w uznanej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej.

KAEFER S.A.

Firma KAEFER S.A. znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 50 krajach.

Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce i na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Robót.

Przewiń do profilu firmy