Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót

  • opolskie
  • Kierownik
  • 2018-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma PPHU "Painpol" Posadzki Przemysłowe działa na polskim rynku od 1998 roku. W tym czasie zdobyliśmy grono zadowolonych Klientów, zainwestowaliśmy w nowy specjalistyczny sprzęt, rozwinęliśmy profesjonalny przeszkolony zespół pracowników, jak również niezbędną wiedzę, uprawnienia, doświadczenie i potencjał techniczny.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie, organizacja i koordynacja robót własnych ;
    • Współpraca z Inwestorem/GW, Nadzór nad podległymi pracownikami
    • Prowadzenie dokumentacji budowy,

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie kierunkowe - budownictwo
    • Znajomość branży budowlanej;
    • Dobra organizacja pracy własnej, podległych pracowników ;
    • Prawa jazdy kat. B,
    • Pracy w delegacji.

    Mile widziana:

    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie według umowy o pracę na pełny etat
    • Regularne atrakcyjne zarobki
    • Możliwość rozwoju i awansu w firmie

    W tytule maila proszę wpisać: Rekrutacja - Kierownik Robót

    Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu: 693-391-991