Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót

STALTECH - KONSTRUKCJE SP. Z O.O.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prowadzonymi robotami budowlanymi w zakresie montażu konstrukcji stalowych

  • Kontrola stanu BHP na budowie

  • Zapewnienie bezpieczeństwa robót oraz ich zgodności z obowiązującymi przepisami

  • Koordynacja prac montażowych zgodnie z harmonogramem budowy

  • Prowadzenie rozliczenia budów

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne – absolwent Wydziału Budownictwa

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń (ewentualnie praktyka umożliwiająca przystąpienie do egzaminu w najbliższej sesji)

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi

  • Wiedza z zakresu konstrukcji stalowych

  • Znajomość programu AutoCad, pakietu MS Office

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Dyspozycyjność – praca na budowach na terenie całego kraju (możliwość powrotu do miejsca zamieszkania, nie ma konieczności spędzania w delegacji całego tygodnia pracy)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Benefity (pakiet LUXMED)

  • Miłą atmosferę w pracy

O nas

Firma STALTECH-KONSTRUKCJE Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i montażem wielofunkcyjnych konstrukcji stalowych. Jesteśmy dobrze zorganizowaną firmą z zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zaopatrujemy Inwestorów i Generalnych Wykonawców w konstrukcje stalowe, które służą do budowy obiektów o różnorodnym przeznaczeniu: hal produkcyjnych, magazynowych, handlowych itp.