Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót

Nickel Development sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracami budowlanymi, w tym organizację i nadzór nad wykonywaniem robót budowlanych zgodnie z pozwoleniem na budowę lub zgłoszeniem, projektem budowlanym, dokumentacją wykonawczą nad powierzonym odcinkiem robót

  • Bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót na powierzonym odcinku robót

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu oraz firm Podwykonawczych

  • Wspomaganie Kierownika Budowy w prowadzeniu inwestycji

  • Kontraktacja materiałów oraz robót

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

  • Współpraca z inwestorem i projektantami

  • Sporządzanie przedmiarów i wycen robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe przy nadzorowaniu robót na kontraktach kubaturowych

  • Umiejętność zarządzania procesami budowlanymi

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad, Microsoft Project

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dopłaty do karty Multi Sport

  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Nickel Development sp. z o.o.

Nickel Development to firma rodzinna, która istnieje od 1998 roku. Od tego czasu tworzy domy i mieszkania w Poznaniu oraz poza rodzimą Wielkopolską. Jedną z głównych misji firmy jest tworzenie niezwykłych miejsc, w których po prostu wygodnie się żyje. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Nickel.

Przewiń do profilu firmy

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami