Logo Pracuj.pl

Kierownik robót - projektu w branży budowlano-sanitarnej

HOBEN D. Borysławski SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP,
  • Weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań,
  • Organizowanie i prowadzanie narad z inwestorem, oraz podwykonawcami,
  • Tworzenie budżetów i harmonogramu prac oraz kontrola nad ich prawidłową realizacją,
  • Koordynacja procesu tworzenia dokumentacji powykonawczej,
  • Odbiór robót od podwykonawców i przekazanie robót Inwestorowi,
  • Analiza harmonogramu i postępu robót.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym- inżynieria środowiska
  • Znajomość rynku budowlanego w branży sanitarnej ( w szczególności wentylacje),
  • Znajomość ogólnej branży budowlanej,
  • Pasja, oraz prawdziwe zainteresowanie branżą,
  • Doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Inżyniera Budowy lub Kierownika Robót w swojej specjalności,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mobilność.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B),
  • Atrakcyjne warunki finansowe (adekwatne do doświadczenia) oraz system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Wspierającą, pozytywną atmosferę w pracy,
  • Możliwości rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją.

Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie okularów

HOBEN D. Borysławski SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Hoben D. Borysławski Sp. k. prowadzi działalność od 1991 roku, na początku swojej historii głównie zajmowała się projektowaniem, produkcją i montażem konstrukcji stalowych.

Z czasem firma stała się generalnym wykonawcą obiektów budowlanych w branży przemysłowej, obiektów handlowych, sportowych, rolniczych, automotive, elektroniki precyzyjnej oraz kosmetycznej i farmaceutycznej

Kierownik robót - projektu w branży budowlano-sanitarnej, łódzkie