Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Sanitarnych A18 odc.4/Bolesławiec

KOBYLARNIA S.A.O firmie

  • Bolesławiec

    Bolesławiec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie, planowanie i prowadzenie robót sanitarnych, zgodnie z przepisami prawa, wymogami warunków Kontraktu i zarządzeniami Nadzoru

  • weryfikacja dokumentacji projektowej, analiza kosztowa zastosowanych rozwiązań technicznych oraz udział w procesie kalkulacji oferty

  • bieżące monitorowanie postępu robót, ocena szans i ryzyk związanych z budową

  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców, zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów i sprzętu

  • przygotowywanie raportów oraz współpraca z kadrą kierowniczą i techniczną oddziału

  • nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - w specjalności sanitarnej

  • minimum 5 lat doświadczenia w robotach zewnętrznych/drogowych, melioracyjnych

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych

  • doświadczenie w realizacji robót sanitarnych w branży drogowej

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, ekonomicznym i logistycznym

  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji

  • znajomość AutoCad, dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project i iTWO

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przydzielanie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania

  • możliwość rozwoju zawodowego