Oferta pracy

Kierownik Robót Sanitarnych

PROJPRZEM BUDOWNICTWO SP. Z O.O.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i organizacja robót branży sanitarnej na budowie, współpraca z innymi branżami

  • Realizacja zamówień materiałowych na budowy

  • Analiza i optymalizacja projektów przetargowych, budowlanych i wykonawczych

  • Współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi

  • Rozliczanie kosztów realizowanych robót

  • Prowadzenie dokumentacji budowy, koordynacja przygotowań dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Nasze wymagania

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

  • Doświadczenie jako Kierownik Robót Sanitarnych- minimum 3 lata

  • Umiejętność kosztorysowania w programie NORMA

  • Umiejętność obsługi programu AUTOCAD

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność organizacji pracy brygad własnych oraz podwykonawców

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wzajemnie ustaloną formę zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji oraz osiąganych wyników

PROJPRZEM Budownictwo Sp. zo.o. jest częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. która jest prężnie funkcjonujący holdingiem, skupiającym udziały w spółkach z następujących sektorów: przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne.

PROJPRZEM Budownictwo to nowoczesna architektura, zaawansowana technologia i profesjonalna obsługa powierzonych realizacji.

Przewiń do profilu firmy