Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót sanitarnych

ART BUILDING Piotr Grochocki Michał Łukowicz SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

ART Building to generalny wykonawca i projektant inwestycji budowlanych.

Naszą specjalnością jest budownictwo przemysłowe. Głównym zadaniem - kompleksowa realizacja inwestycji, zaś atutem dbałość o jakość, odpowiedzialność za zrealizowane projekty i ekonomiczna optymalizacja przedsięwzięć budowlanych. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny jak i firmy lokalne, dla których nasza wiedza i doświadczenie stanowią podstawę efektywnej współpracy i sukcesu.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad powierzoną inwestycją w zakresie instalacji sanitarnych,
  • współpraca z kierownikiem budowy i kierownikami robót innych branż,
  • sprawdzanie i opiniowanie dokumentacji technicznej, nadzór nad pracami projektowymi,
  • tworzenie koncepcji rozwiązań technicznych na potrzeby ofertowania,
  • wycena i ofertowanie kontraktów w zakresie branży sanitarnej,
  • wybór, kierowanie pracami i rozliczanie podwykonawców,
  • tworzenie harmonogramów,
  • bieżące nadzorowanie stanu realizacji, harmonogramu robót oraz budżetu,
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Robót Sanitarnych w Generalnym Wykonawstwie,
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Dolnego i Górnego Śląska

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
  • pracę w zespole wykwalifikowanych inżynierów,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • realizację ciekawych projektów i dużą samodzielność działania.

Ogłoszenie archiwalne