Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót sanitarnych

SMG ŚLĄSK SP. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznych

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakości we współpracy z kierownikiem kontraktu,

  • Prowadzenie rozliczeń finansowych robót sanitarnych,

  • Udział w naradach koordynacyjnych,

  • Współpraca z Inwestorem, Dostawcami i Podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w delegacji (praca związana z wyjazdami na terenie Polski).

  • Wykształcenie wyższe techniczne – instalacje sanitarne lub pokrewne

  • Uprawnienia budowlane wykonawcze sanitarne

  • Doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych jako inżynier lub kierownik robót sanitarnych w zakresie instalacji wewnętrznych

  • Znajomość rozwiązań technicznych

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dobrą atmosferę pracy,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego