Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Robót Sanitarnych

ANC SYSTEM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalnym wykonawstwem oraz obsługą wewnętrznych instalacji sanitarnych. Współpracując z największymi deweloperami Trójmiasta wykonujemy instalacje wodne: zimnej, ciepłej wody użytkowej, cyrkulacji, wody hydrantowej, instalacje kanalizacyjne: sanitarne i deszczowe, centralnego ogrzewania, instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne.

Firma ANC System w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową  i przepisy BHP
  • weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań
  • nadzorowanie prawidłowego i terminowego realizowania kontraktów
  • udział w naradach budowlanych i koordynowanie prac z innymi branżami
  • prowadzenie uzgodnień ze zleceniodawcami oraz podwykonawcami i dostawcami,
  • pilnowanie budżetu kontraktów
  • przygotowywanie harmonogramów robót
  • realizowanie zamówień
  • przekazanie robót Inwestorowi
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia budowlane w specjalności sanitarnej
  • minimum 2 doświadczenia jako samodzielny kierownik robót
  • znajomość programów AutoCAD i pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne