Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik robót sanitarnych

Euroklimat sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, budżet oraz harmonogramy, we współpracy z Kierownikiem kontraktu,

  • Wybór podwykonawców, rozliczanie z wykonania zadań rzeczowych,

  • Planowanie prac i optymalne wykorzystanie sprzętu oraz zaplecza budowy,

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów,

  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej, ustalenie procesów technologicznych i ich wdrożenie (zatwierdzenie) a także opracowanie dokumentacji powykonawczej,

  • Kontrola terminowości wykonania prac,

  • Rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku,

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych bez ograniczeń,

  • Wykształcenie wyższe – Inżynieria Środowiska lub pokrewne,

  • Czynne prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych,

  • Znajomość pakietu programów MS OFFICE,

  • Umiejętność kierowania i nadzorowania zespołu pracowników,

  • Zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system premiowania oddający zaangażowanie i osiągane wyniki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Euroklimat sp. z o.o.

Dołącz do Euroklimat i zostań członkiem naszego zespołu!

Należymy do Grupy Cez w Polsce i jesteśmy generalnym wykonawcą instalacji sanitarnych i elektrycznych. Realizujemy projekty kompleksowo, dzięki czemu zapewniamy swoim klientom fachową i rzetelną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji – od oferty, przez projekt, wykonawstwo, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Działamy na rynku polskim od ponad 20 lat.

Przewiń do profilu firmy