Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót sanitarnych i/lub robót budowlanych

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji A B T Spółka z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną

  • organizowanie i koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców

  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy

  • prowadzenie prac budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • bieżąca współpraca z przedstawicielami firm podwykonawczych oraz nadzorem realizacji ze strony inwestorskiej,

  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: inżynieria środowiska, budownictwo lub pokrewne

  • uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

  • minimum 2-letni staż pracy na stanowisku kierownika robót

  • znajomość prawa budowlanego

  • znajomości Warunków Kontraktowych FIDIC (będzie dodatkowym atutem)

  • dobra, praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel)

  • dyspozycyjność, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność

  • umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu, umiejętność zarządzania ludźmi

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego pracując przy realizacji ciekawych kontraktów

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

O nas

Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji i projektowaniu robót dla inwestycji z zakresu inżynierii wodno-ściekowej. Od ponad 30 lat zajmujemy się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań służących uzdatnianiu wody oraz oczyszczaniu ścieków. Z powodzeniem budujemy oraz modernizujemy zarówno komunalne jak i przemysłowe obiekty gospodarki wodno-ściekowej na terenie całej Polski.