Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Sanitarnych - Inżynier Budowy

WOJEWÓDZKI INSTALACJE Sp. z o.o. - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie realizacji prac instalacyjnych

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót

  • sporządzanie i analiza budżetu, harmonogramu oraz postępu wykonywanych prac

  • monitoring kosztów budowy

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • uprawnienia do kierowania robotami branży sanitarnej mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w pracy na budowie min. 4 lata

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego, samorealizacji

  • niezbędne narzędzia pracy

  • dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego