Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót sanitarnych / Inżynier robót sanitarnych

INŻYNIERIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

10 00015 000 brutto / mies.
  • Ełk

    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac sanitarnych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, sztuką budowlaną i zasadami BHP oraz zgodnie z umową zawartą z Inwestorem

  • Nadzór nad pracownikami, rozliczanie czasu pracy

  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót sanitarnych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej

  • Koordynacja procesów wewnętrznych Przedsiębiorstwa związanych z powierzoną budową

  • Kosztorysowanie (weryfikacja cen jednostkowych, analiza konkurencyjności oferty, negocjacje branżowe)

  • Reprezentowanie Przedsiębiorstwa przed Klientem i innymi Podmiotami zewnętrznymi w tym Administracją Państwową

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Generalnego Majstra Budowy, Kierownika Robót lub Kierownika Budowy w danej specjalności

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych bez ograniczeń

  • Znajomość rynku budowlanego i inwestycyjnego

  • Bogata wiedza branżowa

  • Dyspozycyjność

  • Mobilność

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra znajomość programów MS Office, AutoCad, Excel – biegle

  • Wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności i przynależności do firmy

  • Umiejętność pracy w zespole, pod presja czasu, komunikatywność i elastyczność;

To oferujemy

  • Umowę o pracę; mile widziana własna działalność gospodarcza co znacznie wpływa na wysokość wynagrodzenia

  • Wynagrodzenie 10-15 tysięcy brutto

  • Atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia

  • Pracę w zgranym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer i inne)

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego, osobistego i uzyskanie awansu

INŻYNIERIA POLSKA jest prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy

Firma Inżynieria Polska Sp. z o.o. specjalizująca się w wykonawstwie robót wodno-kanalizacyjnych obsługująca duże projekty infrastrukturalne poszukuje Kierownika Robót Sanitarnych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu albo poprzez kliknięcie przycisku „Aplikuj”

Zachęcamy do współpracy!