Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót sanitarnych - Inżynier robót sanitarnych

CLIMATIC sp. z o.o. spółka komandytowa

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie robotami instalacyjnymi zgodnie z dokumentacją projektową, przepisami prawa i strategią organizacji,

  • Organizacja, koordynacja, nadzór i odbiór realizacji prac instalacyjnych, wraz z koordynacja pracy i efektywności sił własnych, podwykonawców, dostawców, materiałów i sprzętu,

  • Kontrola realizacji prac instlacyjnych pod względem jakości i terminowości, oraz przestrzegania przepisów BHP,

  • Udział w procesie ofertowania i kontraktacji specjalistycznych podwykonawców robót budowlanych, usług i dostawców,

  • Współpraca z Działem Projektowym na etapie przygotowania Dokumentacji Projektowej, oraz uzyskania decyzji administracyjnych,

  • Przygotowanie i prowadzenie harmonogramu realizacji projektu.

Nasze wymagania

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy wewnątrz zespołu w kierunku podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i realizacji strategii organizacji,

  • Zdolności do analitycznego myślenia w kategoriach organizacyjnych, interpersonalnych i technicznych,

  • Charakter osoby kreatywnej i zaangażowanej w realizowane projekty,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej (dla Kierownika Robót),

  • Wykształcenie wyższe związane z instalacjami sanitarnymi i wentylacyjnymi,

  • Doświadczenie w kierowaniu robotami instalacyjnymi w branży sanitarnej i wentylacyjnej (doświadczenie w realizacji związanej z Prawem Zamówień Publicznych będzie dodatkowym atutem),

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word, oraz znajomość MS Project i AutoCad,

  • Siedziba firmy znajduje się w Regułach koło Warszawy. Realizacje prowadzone są na terenie całej Polski - praca w częściowej delegacji zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, lub w siedzibie firmy.

To oferujemy

  • Długotrwałą współpracę w rozwijającej się firmie związanej z przyszłościową technologią budownictwa modułowego,

  • Możliwość czynnego udziału w procesie kształtowania się i rozwoju organizacji o charakterze budowlano - technologicznym,

  • Zdobycie doświadczenia w zakresie kompleksowego zarządzania projektami budowlanymi,

  • Samochód służbowy, wraz z niezbędnymi narzędziami pracy,

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa użytku publicznego w systemie zaprojektuj – wybuduj.

Przewiń do profilu firmy