Oferta pracy

Kierownik Robót Sanitarnych (K/M)

Exyte Central Europe sp. z o. o. Oddział w Polsce

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie realizacją inwestycji w zakresie robót instalacyjnych włączając prowadzenie dokumentacji budowy i koordynację prac podwykonawców

  • Kompletowanie lub/i opracowanie dokumentacji budowy w całym okresie realizacji - protokoły, dokumentacja materiałowa, ewidencja zmian, notatki z uzgodnień, narad i spotkań

  • Opracowanie, koordynacja i nadzór nad przeprowadzaniem procedur uruchomieniowych dla zrealizowanych instalacji w tym organizacja lub/i przeprowadzanie szkoleń z obsługi i eksploatacji systemów i urządzeń

  • Współpraca z Kierownikiem Projektu oraz z projektantami branż architektonicznej, konstrukcyjnej, elektrycznej, technologicznej – procesowej

  • Przeprowadzanie weryfikacji i oceny przerobów oraz zasadności roszczeń składanych przez Podwykonawców

  • Kompletowanie rozliczeń przerobów i kosztów zmian kierowanych do Inwestora

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: inżynieria sanitarna lub pokrewne)

  • 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia do Kierowania Robotami Budowalnymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, MS Project

  • Znajomość oprogramowania AUTOCAD w stopniu pozwalającym na analizę i adaptację otrzymanej dokumentacji w warunkach budowy oraz na ewidencję zmian powykonawczych w rysunkach

  • Umiejętność opracowywania dostosowanych do warunków realizacji harmonogramów prac

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B2)

  • Doświadczenie w realizacjach o charakterze przemysłowym

  • Umiejętność pracy w zespole i kierowania zespołem inżynierów

Mile widziane

  • Uprawnienia Budowlane do Projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej

  • Umiejętność wykonywania pomiarów lub/i regulacji instalacji wentylacji / hydraulicznych

  • Znajomość platformy projektowania REVIT

  • Opracowywanie przedmiarów i kosztorysów na potrzeby przygotowania ofert i wycen

To oferujemy

  • Pracę w firmie cieszącej się zaufaniem klientów i posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju

  • Zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje,

  • Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Możliwość pracy zarówno na projektach w Polsce jak i za granicą,

  • Rozbudowany pakiet medyczny

  • Elastyczne godziny pracy,

  • 30-dniowy wymiar urlopu dla każdego pracownika

  • System premiowy

  • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

  • Bezpłatne lekcje z języka angielskiego odbywające się w biurze

  • Opłacanie składek członkowskich w PIIB

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pakiet relokacyjny

  • dodatkowy urlop

Exyte jest światowym liderem w zakresie projektowania i realizacji zaawansowanych technologicznie obiektów oraz zakładów produkcyjnych. Od ponad 100 lat rozwijamy specjalistyczną wiedzę w zakresie rozwiązań stosowanych w środowiskach podlegających szczególnym regulacjom prawnym oraz środowiskach kontrolowanych. Exyte działa na całym świecie i współpracuje z najbardziej wymagającymi technicznie klientami na rynkach półprzewodników, life science, czy data center. Firma oferuje swoim klientom pełen zakres usług, od konsultacji poprzez projektowanie i zarządzanie rozwiązaniami "pod klucz", zachowując najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Realizując złożone wyzywania Exyte tworzy zaufane i długotrwałe relacje z klientami. W 2020 roku firma Exyte wygenerowała sprzedaż na poziomie 4,1 mld EUR, zatrudniając około 4 900 zmotywowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki bogatemu doświadczeniu branżowemu i wyjątkowym talentom firma jest przygotowana do dalszego umacniania pozycji lidera na rynku.

www.exyte.net

Przewiń do profilu firmy