Kierownik robót sanitarnych (kolektor kanalizacyjny)

  • Piastów, Pruszków, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-11-16
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-12-16)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLAQUA Sp. z o.o.

    W związku z prowadzonym projektem budowy sieci kanalizacji, poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

    ZADANIA:

    • nadzór nad robotami sanitarnymi zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz przyjętą specyfikacją techniczną;
    • zarządzanie podległym zespołem oraz współpracującymi podwykonawcami;
    • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości oraz terminowości;
    • kontrola budżetu projektu, w tym prowadzenie finansowych rozliczeń inwestycji;
    • bieżąca współpraca z Dyrekcją Kontraktu oraz przedstawicielami Zamawiającego w celu prawidłowej realizacji projektu.

    WYMAGANIA:

    • ukończone studia wyższe inżynierskie na kierunku sanitarnym;
    • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych;
    • łącznie co najmniej 24-miesięczne doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub kierownika robót sanitarnych przy budowie lub przebudowie sieci kanalizacyjnej wykonanej metodą bezwykopową, w tym przy realizacji co najmniej jednej roboty budowlanej, obejmującej budowę lub przebudowę w technologii bezwykopowej (mikrotuneling) kolektora kanalizacyjnego o średnicy nie mniej niż DN800 i długości co najmniej 3000 metrów;
    • znajomość przepisów prawa budowlanego oraz warunków kontraktowych na analogicznych projektach;
    • praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji robót sanitarnych;
    • umiejętność czytania i sprawdzania technicznej dokumentacji projektowej;
    • umiejętność organizacji pracy podwykonawców;
    • wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
    • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
    • pakiet benefitów.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.