Oferta pracy

Kierownik Robót Sanitarnych

Skanska S.A.

  • Konin

    Konin, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, dokumentacją, harmonogramem i wytycznymi wewnętrznymi realizacji robót

  • nadzór i koordynacja prac sił własnych i/lub podwykonawców w nadzorowanej specjalizacji

  • współtworzenie harmonogramu prac na budowie i kontrola terminowości wykonywanych prac

  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań

  • wyszukiwanie i wprowadzanie zmian technologicznych prowadzących do optymalizacji harmonogramu i kosztów realizowanych prac

  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe techniczne

  • masz min. 3-letnie doświadczenie realizacyjne na analogicznym stanowisku

  • posiadasz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności sanitarnej

  • posiadasz doświadczenie w budownictwie kubaturowym

  • znasz MS Office, AutoCad, MS Project

  • masz prawo jazdy w kat. B

  • jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i zorganizowaną

  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pracę na różnorodnych projektach z użyciem nowoczesnej technologii

  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branży

  • umowę o pracę, rozliczanie nadgodzin, system premiowy

  • szeroką ofertę benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, wczasy pod gruszą, ZFŚS, PPK, składki do PIIB, odzież robocza, różnorodne szkolenia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Działamy we wszystkich obszarach budownictwa. Budujemy innowacyjnie, bezpiecznie i odpowiedzialnie. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju promujemy podejście, w którym najważniejszy jest człowiek.

Jako innowacyjny partner i ekspert dla klienta aktywnie rozwijamy rynek budownictwa w Polsce, wprowadzając nowe technologie i światowe rozwiązania. Jesteśmy jedynym generalnym wykonawcą - sygnatariuszem deklaracji współpracy „Inicjatywa partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

Przewiń do profilu firmy