Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót Sanitarnych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 19.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TB.INVEST jest prężnie działającą firmą w branży budowlanej, której historia sięga 1997 roku. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty obsługując Inwestorów w Polsce i za granicą. Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego i mieszkaniowego. Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści, których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność.
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    OPIS STANOWISKA:

    • nadzór kierowniczy nad prowadzoną budową,
    • koordynacja brygad własnych oraz podwykonawców,
    • analiza kosztów budowy, kontrola budżetu, harmonogramu oraz rozliczanie robót instalacyjnych,
    • analiza projektów,
    • współpraca z Inwestorem,
    • współpraca z dostawcami i podwykonawcami.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek Budownictwo, Instalacje Sanitarne,
    • 5 letnie doświadczenie zawodowe w specjalności instalacyjnej,
    • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,
    • dobra znajomość programów AutoCad oraz Norma – będzie dodatkowym atutem,
    • prawo jazdy kat. B.

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne warunki finansowe,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia),
    • możliwość rozwoju i awansu,
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, tel. komórkowy, laptop).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

    bottom