Oferta pracy

Kierownik Robót Sanitarnych

T4B Ekotechnologie Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji Kierownika robót branży sanitarnej w ramach prowadzonego projektu;

  • Nadzór nad realizacją prac zgodnie z obowiązującym prawem, wymaganiami kontraktu i dokumentacją techniczną;

  • Stała weryfikacja postępu prac i ich zgodności z harmonogramem i budżetem;

  • Nadzór, koordynacja i rozliczanie podwykonawców;

  • Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami;

  • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji budowy;

  • Wycena prac budowlanych, prowadzenie rozliczeń;

  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora;

  • Organizowanie i uczestnictwo w naradach koordynacyjnych;

  • Odpowiedzialność za sprawy administracyjne i formalne, w tym kontakty z odpowiednimi urzędami;

  • Sporządzenie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Min. 5 – letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kierowania budową / robotami budowlanymi,

  • Doświadczenie zawodowe w budowie/ rozbudowie/ przebudowie/ modernizacji oczyszczalni ścieków

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności sanitarnejj / wodno–kanalizacyjnej bez ograniczeń –warunek bezwzględny;

  • Umiejętność skutecznego organizowania i kierowania robotami w oparciu o założenia kontraktu, harmonogramu oraz założeń budżetowych;

  • Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów;

  • Dobra znajomość Excel;

  • Prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) lub B2B;

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód;

  • Pakiet opieki medycznej;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Pakiet Multisport;

  • Współpracę z wykwalifikowanym zespołem w miłej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • świętowanie urodzin