Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Robót Sanitarnych

KAPEO POLSKA sp. z o.o.

7 000 brutto / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie robotami budowlanymi,

  • organizowanie i koordynacja prac na budowie,

  • koordynacja prac na budowie w zakresie omówionym z pracodawcą

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,

  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad,

  • prawo jazdy kat. B

  • doskonała organizacja pracy, zaangażowanie, samodyscyplina

To oferujemy

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • samodzielność pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, od 7 000,00 zł brutto

  • samochód służbowy

  • praca na terenie całego kraju.

O nas

KAPEO POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Mściszewicach woj. pomorskie to firma projektowo wykonawcza zbiorników instalacji przeciwpożarowych, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie ochrony ppoż i specjalizuje się w kluczowych dla branży segmentach: instalacjach i pompowniach tryskaczowych oraz hydrantowych oraz zbiornikach przeciwpożarowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko projektanta instalacji sanitarnej ppoż. Cała Polska lub siedziba spółki