Logo Pracuj.pl

Kierownik robót sanitarnych

RAFAKO Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakościowe i przepisy BHP,
  • koordynacja robót w zakresie sieci zewnętrznych, wodnokanalizacyjnych, cieplnych, gazowych,
  • przygotowywanie ofert, analiza cenowa, opracowywanie kosztorysów,
  • rozliczanie robót instalacyjnych z zamawiającym i podwykonawcami,
  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji kontraktowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie branży sanitarnej,
  • doświadczenie w pełnieniu funkcji kierownika robót sanitarnych min. 3 lata,
  • uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w specjalności sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP,
  • doświadczenie w wycenie i kosztorysowaniu robót,
  • znajomość oprogramowania: MS Office, MS Project, AutoCAD, Norma,
  • dobra znajomość rynku podwykonawców i dostawców w branży instalacyjnej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • forma umowy dopasowana do preferencji Kandydata,
  • atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie,
  • system premiowy,
  • pracę w firmie z długoletnią tradycją,
  • możliwość pracy z ekspertami z branży energetycznej i oil & gas,
  • uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach,
  • bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

RAFAKO Engineering Sp. z o.o.

RAFAKO Engineering Sp. z o.o. to Spółka o unikalnych kompetencjach i referencjach sektora energetycznego. Powstała aby sprostać wymogom coraz prężniej rozwijającego się rynku usług serwisowych. Zajmujemy się kompleksowym serwisem instalacji z branży oil & gas, energetycznej oraz ochrony środowiska.

Kierownik robót sanitarnych, kujawsko-pomorskie