Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik robót sanitarnych

HOSTA GROUP Sp. z o.o. Sp.k.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie robotami wod.-kan. w oparciu o przepisy prawa budowlanego,

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,

  • organizowanie oraz koordynowanie budowy w zakresie instalacji wod.-kan. oraz wentylacyjnych,

  • kontrola podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,

  • stworzenie harmonogramu robót w koordynacji branżowej,

  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót,

  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy w zakresie robót wod kan, wentylacyjnych,

  • współpraca z Inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi,

  • prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej, koordynowanie działań zapewniających przestrzeganie w trakcie robót budowlanych zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: instalacje sanitarne bądź pokrewne,

  • uprawnienia do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń będą dodatkowym atutem,

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa będzie dodatkowym atutem,

  • minimum 3-4-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu samodzielnej funkcji Kierownika robót sanitarnych,

  • umiejętność kosztorysowania,

  • doskonała umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu,

  • samodzielność i dynamika w działaniu,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie i niezbędne narzędzia pracy,

  • inwestujemy w ludzi, umożliwiając wszystkim pracownikom rozwój, a także wykorzystanie posiadanych kompetencji i doświadczeń,

  • pracę w dynamicznym zespole,

  • możliwość pracy przy zróżnicowanych inwestycjach instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych,

  • narzędzia i sprzęt niezbędny do codziennej pracy,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • proponujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.