Oferta pracy

Kierownik robót sanitarnych

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie robót w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,

  • nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót,

  • koordynacja prac na budowie,

  • sporządzanie harmonogramu oraz analiza postępu wykonywanych prac,

  • analiza dokumentacji technicznej,

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,

  • współpraca z GW, Inwestorem i innymi Podwykonawcami,

  • nadzór nad przestrzeganiem BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie, w zakresie instalacji sanitarnych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata w firmie wykonującej wod-kan i HVAC,

  • uprawnienia do kierowania robotami w branży sanitarnej warunek konieczny,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,

  • samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów,

  • komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • rzetelność i uczciwość,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

INSTAL - LUBLIN S.A jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

Przewiń do profilu firmy