Oferta pracy

Kierownik Robót Sanitarnych

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz koordynacja robót sanitarnych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP,

  • Weryfikacja dokumentacji oraz zastosowanych rozwiązań,

  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót sanitarnych oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej,

  • Odbiór robót od podwykonawców i przekazanie robót Inwestorowi,

  • Bezpośrednia współpraca z kierownikiem budowy w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,

  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót,

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz zamówień na materiały,

  • Analiza harmonogramu i postępu robót.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym,

  • Doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Inżyniera Budowy lub Kierownika Robót w swojej specjalności,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość programów Norma oraz AutoCad,

  • Język Angielski w stopniu komunikatywnym,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • Umiejętności komunikacyjne,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mobilność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach elektroenergetycznych,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, grupowe zajęcia z j. angielskiego).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • karta Multisport

Jesteśmy jednym z największych Generalnych Wykonawców na polskim rynku i jednym z liderów na rynku partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Specjalizujemy się w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, elektroenergetycznym. Mamy w swoim dorobku ponad 400 km autostrad i dróg ekspresowych, liczne kompleksy mieszkaniowe, budynki użyteczności publicznej, stacje elektroenergetyczne. Realizujemy projekty w formule PPP oraz jesteśmy inwestorem na rynku nieruchomości.

Jesteśmy częścią Grupy Mota-Engil, jednej z największych europejskich grup budowlanych, obecnej na 3 kontynentach, w 24 krajach, w Europie, Afryce i Ameryce Łacińskiej. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1997 roku, zatrudniając obecnie ponad 1000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy